Edycja Limitowana

Trois Encens Set

Kod produktu: BYR160
459,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Starożytna tradycja staje się nowym, zmysłowym doświadczeniem dzięki domowym zapachom Byredo. Kultowe Bibliothèque, Sweet Grass i Burning Rose odradzają się jako kadzidełka uwalniające urzekający lekki dym idealny w chwilach refleksji i spokoju.

Te 60 pachnących pałeczek (20 każdego zapachu) zrobiono ręcznie w Tokio zgodnie z tradycyjnymi technikami mającymi 400 lat. I są większe niż klasyczne japońskie kadzidełka, co przedłuża czas ich palenia do 30-40 minut.

Każdy zestaw jest wyposażony w ręcznie wykonaną, ceramiczną podstawkę do kadzidełka, dzięki czemu możesz je zapalić od razu po wyjęciu z pudełka. Wykonany we Włoszech nowy dodatek do zestawu powstał z białej ceramiki podgrzanej do 1050 stopni i został pokryty postarzaną, zieloną emalią. Każdy egzemplarz jest indywidualny, a jego wykończenie opowiada inną historię.

Sposób użycia

Umieść podstawkę kadzidła Byredo na płaskiej, odpornej na wysokie temperatury powierzchni i z dala od przeciągów.

Włóż kadzidło Byredo w podstawkę.

Należy pamiętać, że podczas palenia będzie spadał popiół, dlatego upewnij się, że nie zaszkodzi to powierzchni, na której stoi podstawka, a w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych.

Zapal czubek kadzidła. Po kilku sekundach ostrożnie zdmuchnąć płomień.

Pozwól się spalić kadzidłu do końca (około 40 minut).

Nie pozostawiaj zapalonego kadzidła bez nadzoru. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Zapalaj z dala od przeciągów, materiałów łatwopalnych i nieodpornych na wysokie temperatury.

 

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu