Vetiver 46 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: LELABO_ONLINE-Vetiver46
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Rolls Royce wśród wetiwerów, czyli wetiwer wychowywany na Haiti i dojrzewający w Grasse zgodnie z lokalnym know-how to filar tych perfum, które niewątpliwie są najbardziej męskim zapachem w całej historii Le Labo. Wszystkie esencje, które tworzą te perfumy, a jest ich aż 46, mają wyraźne „męski” charakter: pieprz, drzewo gwajakowe, labdanum, drzewo cedrowe… Każda z nich wyraża siłę charakteru na swój sposób, a delikatne towarzystwo olibanum, tajemniczego kadzidła, nadaje zapachowi intrygującego duchowego wymiaru.
Nuty Zapachowe
bergamotka, wetiwer, czarny pieprz, drzewo gwajakowe, drzewo cedrowe, kadzidło, czystek labdanum, goździki

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

Opinie o Vetiver 46

Emanujący męskością zapach, przywołujący na myśl mroźną zimę. Niezbędny dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak nosić się z wdziękiem. Główne nuty bergamotki i wetywerii z łatwością zdziałają cuda.

Emma Luke, Go To Fragrance

#Galilu