Vetiver Extraordinaire woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: FM - vetiver extraordinaire
305,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Vetiver Extraordinaire to wyjątkowy zapach, w którym celowo przedawkowano esencję wetiweru (około 25% objętości). Dzięki temu niezwykłemu składowi kompozycja Dominique’a Ropiona przyniosła przełom w klasycznej, męskiej grupie perfum. Perfumiarz przedstawił nową wizję wetiweru, pozbawionego gorzkich akcentów  i połączył jego esencję z pięcioma drzewnymi nutami. Rezultat to niezwykła, zaskakująco świeża i rześka kompozycja.

Składniki
  • nuty głowy: bergamota, gorzka pomarańcza
  • nuty serca: wetiwer, różowy pieprz, goździki
  • nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr, mech dębowy, mirra, piżmo
Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, gorzka pomarańcza

Serce

goździki, różowy pieprz, kaszmeran, wetiwer, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe

Baza

ambra, mech dębowy, piżmo,

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Vetiver Extraordinaire

Vetiver Extraordinaire to jedne z najbardziej złożonych i wyrafinowanych perfum bazujących na wetywerii – składniku o ziemistym aromacie. Mogą się poszczycić zawartością unikalnej, rozpieszczającej zmysły esencji wetywerii z Haiti. W tej wodzie perfumowanej nie jest ona przytłaczająca, tylko miękka i elegancka, „oswojona” przez uzupełniające się kremowe nuty drewna sandałowego, kaszmeranu i cedru.

Adrian Clark, GQ Magazine

#Galilu