Nowość

Last Season woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: MEO-Last Season
1 056,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Czym jest Natura, jak nie spokojem twego serca"  

W odległym miejscu, przechodząc przez ciche lasy, wśród naturalnych cieni, zamknąłem oczy i pomyślałem:  

"Jak pachnie głos Natury?". 

Wyobraź sobie, że świat nagle odkrywa się przed tobą, ujawnia swoje lasy, wodę Bałtyku, światło przefiltrowane przez liście stuletnich drzew. Wyobraź sobie, że po raz pierwszy i już na zawsze słyszysz głos ziemi. 

 

"Widziałem odległy świat 
w bezruchu lasów i wód.  
Cisza przerwana  
odgłosem białego łabędzia,  
lotem czapli siwej.  
Istnieje świat, w którym nie widzimy siebie,  
a jedynie piękno, które nas otacza.  
Jesteśmy niczym, ale wsłuchujemy się w istotę świata.  
Ten koniec, tę granicę 
znalazłem tutaj". 

Nuty Zapachowe

kocanka, rumianek, artemizja, laur, sosna kanadyjska, galbanum, alga fucus, herbata mate, siano, czystek labdanum, kostus, wetiwer, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, tytoń, drzewo cedrowe, drzewo gwajakowe, piżmo, brzoza, mirra, kadzidłowiec, skóra, oud, kastoreum  

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Odkryj Last Season

Twórca marki o Last Season

Last Season narodził się z podróży, którą odbyłem do Szwecji. W tych dniach spokoju, piękna i przyjaźni na nowo odkryłem czyste uczucie, które jest naszym przeznaczeniem: zawsze iść głębiej, doświadczać, rozumieć i cieszyć się tym, zapuszczać się w życie. Głębia doświadczeń jest opowiedziana przez ten zapach, który oddaje głos naturze.

#Galilu