Ylang 49 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: szyprowa
Kod produktu: LELABO_ONLINE-ylang
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Ylang 49 to kwiatowa kompozycja chypre, w której PuaNoaNoa (gardenia z Taiti) uzupełnia kwiatową zmysłowość ylangylang. Paczula, mech dębowy, wetiwer, drzewo sandałowe i styraks dodają tej mieszance ciemniejszych zmysłowych odcieni. Ylang 49 to jak spacer po lesie z bujną wiązanką kwiatów w rękach przy równomiernie temperowanych utworach Glenna Goulda. W takiej atmosferze nie trudno zrozumieć, że kompozycja kwiatowa może wykraczać poza zapachy kwiatowe, w taki sam sposób jak fuga w d-moll wykracza poza skalę D.
Nuty Zapachowe
gardenia, polinezyjska, ylang-ylang, paczula, mech dębowy, wetiwer, drzewo sandałowe, benzoina

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

#Galilu