Bois d'Ebene woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: MP-Bois d'Ebene
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Ciemne drewno żywiczne 

Nuty drzewne zostały uwydatnione dzięki dodatkowi indonezyjskiego olejku paczuli oraz indyjskiego olejku cypriolowego. Żywiczny charakter zaakcentowano za pomocą brazylijskiego olejku cabreuva.

Matiere Premiere, linia perfum, której nazwa oznacza „surowce”, składa się zapachów unisex inspirowanych otaczającym nas światem. Elegancki, ale zuchwały mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie stworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł w naturze. Sześć kluczowych składników pozyskanych wyłącznie z lokalnych i organicznych upraw z całego świata równoważy szereg innych naturalnych nut, które tworzą interesujące i skomplikowane interakcje zapachowe. 

Składniki

PACZULI, CYPRIOL
OLEJEK Z DRZEWA GWAJAKOWEGO
CABREUVA

Nuty Zapachowe
Głowa

paczula, cypriol

Serce

drzewo gwajakowe

Baza

cabreuva

O marce Matiere Premiere

 

Matiere Premiere, marka perfum, której nazwa oznacza po prostu „surowce”, to kolekcja zapachów inspirowanych najbliższym  światem dookoła nas. Mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie tworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł właśnie w naturze. Zarówno kluczowe (piżmian, neroli, włoski cytron, gwajakowiec, róża stulistna, drzewo sandałowe, kadzidłowiec, dziegieć brzozowy), jak i towarzyszące składniki pozyskiwane są wyłącznie z organicznych, odpowiedzialnych środowiskowo upraw z całego świata.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Bois d'Ebiène

Opinie o Bois D'Ebene

Drzewo gwajakowe to składnik, który mnie hipnotyzuje. Jego złożony profil olfaktoryczny łączy intensywnie dymny charakter i balsamiczną słodycz, wraz z fascynującymi półtonami – od cytrusowych po różane i od miodowych po laktonowe. W Bois d’Ébène to cenne, aromatyczne drewno lśni jak gwiazda i pokazuje cały swój mroczny urok od samego otwarcia, niczym niekwestionowany protagonista zapachu.

Despina Veneti, Ca Fleure Bon

#Galilu