Orange X Santal woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, cytrusowa
Kod produktu: ESSE-orangexsantal
99,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Wyobrażam sobie świeży i zmysłowy zapach, w którym skrzące się i ponętne oblicze gorzkiej pomarańczy z Włoch, przeplata się z delikatnym i kremowym, australijskim, białym drzewem sandałowym. To alchemia lekkości i głębi, kontrast pomiędzy teoretycznym rygorem a poezją.”

Promiennie wesoła, naturalna gorzka pomarańcza oraz naturalne drzewo sandałowe przeniosą Cię na włoskie wybrzeże. Jasny sok pomarańczy kompensujący się z aromatyczną goryczą jej płatków został wykończony zieloną bazylią z Egiptu. Francuski dębowy mech dodaje akordu szyprowego, a naturalny francuski cyprys i australijskie drzewo sandałowe trzymają w ryzach jasne nuty głowy. 

W kompozycji wykorzystuje się naturalny olejek z drzewa sandałowego pozyskiwany przez społeczności aborygeńskie w zachodniej Australii, promując zrównoważone źródła tego cennego składnika.

Nuty Zapachowe
egipska bazylia, włoska gorzka pomarańcza, australijskie drzewo sandałowe, cyprys, mech dębowy (absolut)

O marce Essential Parfums

 

 

Marka jest prekursorem tzw. świadomego perfumiarstwa, które zamiast marketingu na podium stawia ochronę naturalnych zasobów, dbanie o środowisko i uczciwą współpracę z lokalnymi społecznościami przy pozyskiwaniu składników perfum.

“Naszym priorytetem jest zapach sam w sobie, a nie jego otoczka (dekoracyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które często wprowadzają zamęt do świata perfum). Jeśli chodzi o same składniki, prostota to najwyższy poziom wytworności, dlatego skupiamy się na cennej garstce naturalnych substancji, unikając kakofonii ich syntetycznych substytutów. Zapach powinien mówić sam za siebie” — głosi manifest właścicieli.

Od siebie dodamy, że to kompozycje naturalne, pełne światła, raczej lekkie i nieskomplikowane, ale zdecydowanie z klasą.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Natalie Gracia-Cetto o Orange x Santal

Opinie o Orange x Santal

Otwiera się pomarańczą, która na początku nie jest tak gorzka, jak można by się spodziewać. W pierwszych chwilach jest słodsza, co zostaje naprawione dodatkiem bazylii. Cedr pachnie jak świeżo ścięty i jest lekko mentolowy. Mech dębowy występuje tu w intensywnie zielonym wydaniu, co nadaje zielony, soczysty akcent drzewu sandałowemu, które w tej wersji wydaje się bardzo młode i niepoddane żadnej obróbce. Ogólne wrażenie to ziołowa pomarańcza połączona z tryskającym sokiem drzewem sandałowym. Piękne.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu