Heaven Can Wait woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa, drzewna
Kod produktu: FM-Heaven Can Wait
Ocena:
60 % of 100
305,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Heaven Can Wait to zmysłowa podróż Jean-Claude'a Elleny pośród ciepłych nut korzennych.

Goździki, ziele angielskie, ketmia piżmowa i nasiona marchwi łączą się z wyrafinowanym pięknem irysa. Wetiwer nadaje strukturę i dodaje wigoru; aspekty brzoskwini i śliwek sprawiają, że zapach jest bogaty, intensywny.

Nuty Zapachowe
Głowa

goździk, ketmia piżmowa, nasiona marchwi

Serce

irys, wetiwer

Baza

wanilia, brzoskwinia, piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Frédéric Malle & Jean-Claude Ellena o Heaven Can Wait

Odkryj Heaven Can Wait

Dla Jean-Claude’a Ellena to podróż po krainie ciepłych przypraw— goździka, nasion marchwi i ambrette. Jest to nowe dla niego terytorium,brzmiące w porównaniu z jego dotychczasowymi kreacjami jak cała symfonia nut, a także prawdopodobnie jedno z jego największych osiągnięć. Jestem niezmiernie dumny, że mogłem wziąć udział w kreowaniu tego zapachu u boku Jean-Claude’a.

Frédéric Malle

Perfumy zostały częściowo zainspirowane intymnością prywatnych światów. Rezultat to nowoczesna interpretacja paryskiej klasyki: dyskretna i szlachetna, niezmiennie uwodzicielska, jednocześnie egzotyczna i kojąco znajoma. Zapach, który subtelnie, ale nieodparcie przyciąga i zachęca do uścisku. Efekt, jaki udało się osiągnąć, to coś, co doceniamy teraz bardziej niż kiedykolwiek: prywatne niebo.

#Galilu