Pelargonium woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewna, aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: AED022
1 100,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Współczesna i jednocześnie barokowa wersja zapachu pelargonii podkreśla surowy wdzięk cennego materiału olfaktorycznego.

Pelargonium jest portretem kwiatów, od których bierze swoją nazwę, ułożonych w bukiecie podobnym do tajemniczych kompozycji z obrazów złotego wieku malarstwa niderlandzkiego. Zachwycająca elegancją martwa natura namalowana zapachem ."Moją estetyczną inspiracją był oldschoolowy kwiat, o którym wszyscy myślą, że go znają, mimo że tak naprawdę nie zna go nikt" - mówi perfumiarka Nathalie Feisthauer, która wydostała geranium z głębi piramidy zapachowej i użyła świeżo zgniecionych liści rozświetlających swoim zapachem ciemne wonie drewna i żywic, by ujawnić jej złożone aspekty.

W miarę noszenia okazały bukiet Pelargonium nabiera skromnej, abstrakcyjnej elegancji jak dzieło sztuki, które powoli odsłania przed nami swoje piękno.

Nuty Zapachowe
geranium z Egiptu, irys, drzewo cedrowe, wetiwer, drzewo gwajakowe, mech, zielony kardamon, nasiona marchwi, szałwia muszkatołowa, żywica elemi, piżmo

O marce Aedes de Venustas

 

Od 1995 roku olfaktoryczna galeria sztuki założona przez koneserów perfumiarstwa Roberta Gerstnera i Karla Bradla, od 2012 roku niezależna marka perfumeryjna. Pierwszy zapach,  Aedes de Venustas (łac. świątynia piękna) Signature, stworzono w kontrze do tradycyjnego wzorca piramidy zapachowej powszechnie przyjęty podział na nuty bazy, serca i głowy zastąpiono własnym schematem.


Wyróżniająca nuta wszystkich dzieł marki to kadzidło łączone z niezwykłymi, rzadkimi i nieraz najdroższymi surowcami świata. Efektem są kompozycje szlachetne, przemyślane, oporne na trendy, wielowymiarowe, dostojne i bogate. Z najwyższej półki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu