Labdanum 18 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: piżmowa, ambrowa
Kod produktu: LELABO_ONLINE-labdanum18
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Ten zapach to zagadka… Po prostu, nie obowiązują go żadne perfumeryjne zasady. Mimo silnej koncentracji nut orientalnych o zwierzęcych intonacjach cybetu i kastoreum perfumy te pozostają dyskretne, chociaż w ich wnętrzu dzieją się rzeczy, które potencjalnie prowadzą do zapachowej eksplozji… Wsłuchaj się w ich szept i pozwól zmysłom bliskich Ci osób wsłuchiwać się w niego razem z Tobą. Ten szept uzależnia. 50 ml
Nuty Zapachowe
czystek labdanum, fasolka tonka, wanilia, cywet, kastoreum, cynamon, dziegieć brzozowy, paczula, piżmo

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

Opinie o Labdanum 18

Korzenny główny akord wycisza się, a wtajemniczeni ruszają w podróż przepełnioną waniliowo-cytrynowym aromatem. I jest to doświadczenie tyleż odurzające, co przyjemne. Dzięki olfaktorycznemu show, jakie dają nuty piżmowe, drzewne i paczuli, ten stosunkowo nowy zapach od Le Labo jest męski i pełen miłości. Aromat paczuli pozostanie z tobą na dłużej, ponieważ Le Labo wyróżnia się dużą trwałością. Sillage, czyli ślad, jaki zostawiają za sobą perfumy, jest również powyżej średniej. Zapach będzie wyczuwalny jeszcze długo po tym, jak wyjdziesz z pomieszczenia.

Emma Luke, Go To Fragrance

#Galilu