Little Song perfumy 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: MEO009
1 009,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Samotność jest jak dźwięk, który przenika świadomość człowieka i towarzyszy jego myślom. Jest jak krótka piosenka, stale odśpiewywana na nowo, która rozbrzmiewa w ciszy. Takie właśnie są perfumy Little song. Mężczyzna skrył się w bezpiecznej przystani, od której nie może się wyzwolić, i czas upływa mu na oczekiwaniu.

W lewej ręce trzyma bukiet róż (mam przy sobie tylko kwiaty...), które już na zawsze zachowają świeżość. Prawą dłoń opiera o okno czasu, przez które obserwuje świat, uważając jednocześnie, aby nie zgubić ani jednej róży. Dla kogo te róże? (Na stole wazon z wodą po kwiatach, których zapach stał się już tylko wspomnieniem, filiżanka kawy i papieros w dłoni).

Na ziemi potoczyły się rozrzucone szklane kulki, które nie pozwalają czasowi się zatrzymać w wiecznym oczekiwaniu.

Czarne parasole, jak ludzie stojący w ciszy na podwórzu, pojawiają się i znikają. Ludzie i parasole, w wiecznym tańcu. Parasole nie chronią już przed deszczem, ludzie nie słuchają siebie nawzajem. Każdy sam na tym świecie, gdzie rosną róże, czerwone róże, właśnie takie, jakie przynoszę ze sobą.

Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, imbir, różowy pieprz

Serce

turecka róża (absolut), kawa (ekstrakt), liatria

Baza

tytoń

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Little Song

Opinie o Little Song

To pierwsza odsłona Cyklu Metamorfoz, która wyszła spod delikatnej ręki Meo. Bergamotka, imbir i różowy pieprz są zaproszeniem, wielkodusznym, szczerym. Zapach nastraja na uważne słuchanie dźwięków mojej wewnętrznej „Little song”.

Danu Seith-Fyr, Ca Fleure Bon

#Galilu