Little Song perfumy 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: MEO009
1 009,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Samotność jest jak dźwięk, który przenika świadomość człowieka i towarzyszy jego myślom. Jest jak krótka piosenka, stale odśpiewywana na nowo, która rozbrzmiewa w ciszy. Takie właśnie są perfumy Little song. Mężczyzna skrył się w bezpiecznej przystani, od której nie może się wyzwolić, i czas upływa mu na oczekiwaniu.

W lewej ręce trzyma bukiet róż (mam przy sobie tylko kwiaty...), które już na zawsze zachowają świeżość. Prawą dłoń opiera o okno czasu, przez które obserwuje świat, uważając jednocześnie, aby nie zgubić ani jednej róży. Dla kogo te róże? (Na stole wazon z wodą po kwiatach, których zapach stał się już tylko wspomnieniem, filiżanka kawy i papieros w dłoni).

Na ziemi potoczyły się rozrzucone szklane kulki, które nie pozwalają czasowi się zatrzymać w wiecznym oczekiwaniu.

Czarne parasole, jak ludzie stojący w ciszy na podwórzu, pojawiają się i znikają. Ludzie i parasole, w wiecznym tańcu. Parasole nie chronią już przed deszczem, ludzie nie słuchają siebie nawzajem. Każdy sam na tym świecie, gdzie rosną róże, czerwone róże, właśnie takie, jakie przynoszę ze sobą.

Składniki
  • Nuty głowy: bergamota, imbir, pieprz różowy
  • Nuty serca: absolut róży tureckiej, ekstrakt z kawy, liatria
  • Nuty bazy: absolut tytoniu, wetyweria burbońska, cywet, absolut szałwii, piżmo, drzewo cedrowe, labdanum
Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, imbir, różowy pieprz

Serce

turecka róża (absolut), kawa (ekstrakt), liatria

Baza

tytoń

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Little Song

Opinie o Little Song

To pierwsza odsłona Cyklu Metamorfoz, która wyszła spod delikatnej ręki Meo. Bergamotka, imbir i różowy pieprz są zaproszeniem, wielkodusznym, szczerym. Zapach nastraja na uważne słuchanie dźwięków mojej wewnętrznej „Little song”.

Danu Seith-Fyr, Ca Fleure Bon

#Galilu