Bestseller

Molecule 01 + Patchouli woda toaletowa

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: EM-Molecule 01 + Patchouli
120,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Iso E Super + paczula

Iso E Super to syntetyczna molekuła o zapachu drzewa cedrowego. Daje uczucie ciepłego, miękkiego otulenia.

Paczula to składnik naturalny – wyekstrahowany z liści rośliny znanej jako paczula.

„Paczula to coś unikalnego. W przeciwieństwie do 99% składników perfum wywołuje skojarzenia z konkretnym okresem w historii – z latami sześćdziesiątymi i siedemdziesiątymi, z tym duchem bohemy. Jej drzewny charakter ma w sobie coś chłodnego i powściągliwego. Uwielbiam paczulę za jej nastrojowe piękno.

Tworząc tę kompozycję, użyłem dwóch rodzajów paczuli. W największym stopniu Patchouli Coeur – to frakcja olejku paczuli pozbawiona nuty kamfory – daje bardzo czysty, miękki efekt. Dodałem też  olejek paczuli z Indonezji, aby dopełnić nutę głowy” – Geza Schön

Nuty Zapachowe
Iso E Super, paczula

O marce Escentric Molecules

 

 

Escentric Molecules zawdzięcza swoje istnienie zapachowi, którego nie ma w naturze, a który w latach 70. używany był do wzmacniania i utrwalania kompozycji. Sam pachnie raczej ciepło i drzewnie, a czasami w ogóle, ponieważ jego zapach zmienia się w zależności od otoczenia, temperatury, podłoża. Założyciel marki, Geza Schoen, wspomina, kiedy po raz pierwszy poczuł zapach wyizolowanego Iso E Super: “Zrozumiałem, że wspólnym mianownikiem wszystkich zapachów, które mi się podobały, było to, że zawierały one dużą dawkę Iso E Super. Nigdy nie masz go dość. To jest jak narkotyk albo afrodyzjak”.

Najpierw zaczął eksperymentować, zwiększając dawki, aż w końcu stworzył zapach zawierający wyłącznie czystą molekułę. Tak powstał legendarny Molecule 01, który na każdym pachnie kompletnie inaczej — podobno jak feromony osoby, która go nosi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Molecule 01 + Patchouli

Molecule + Patchouli to paczula w wydaniu czystym, pudrowym, świetlistym. Niemal mieni się złotem. Często perfumy zbudowane wokół zapachu paczuli są ostre, trudne i wywołują ból głowy (przynajmniej u mnie), ale nie te. Te są supermiękkie i superdelikatne.

Thomas Dunckley, The Candy Perfume Boy

#Galilu