Bestseller

molecule 01

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: EM - molecule 01
Ocena:
100 % of 100
353,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda toaletowa
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Molecule 01 to zapach złożony wyłącznie z Iso E Super i alkoholu. Mimo pozornej prostoty jest jednym z najbardziej zaskakujących zapachów, jakie wyszły spod ludzkiej ręki. Pachnie, nie pachnie – oto jest pytanie? Molecule 01 ma zdolność zamiany aromatu w wiele różnych akordów w zależności od nas samych i otoczenia, bo na sposób ekspresji Iso E Super wpływa wiele różnych czynników. Ba! Czasami Molecule 01 potrafi nie pachnieć wcale dla naszego nosa, choć nasze otoczenie będzie wyraźnie czuło swoistą aurę, jaką roztoczy ta mikstura. Nuty: Iso E Super. Rok powstania: 2005.
Nuty Zapachowe
Iso E Super

O marce Escentric Molecules

 

 

Escentric Molecules zawdzięcza swoje istnienie zapachowi, którego nie ma w naturze, a który w latach 70. używany był do wzmacniania i utrwalania kompozycji. Sam pachnie raczej ciepło i drzewnie, a czasami w ogóle, ponieważ jego zapach zmienia się w zależności od otoczenia, temperatury, podłoża. Założyciel marki, Geza Schoen, wspomina, kiedy po raz pierwszy poczuł zapach wyizolowanego Iso E Super: “Zrozumiałem, że wspólnym mianownikiem wszystkich zapachów, które mi się podobały, było to, że zawierały one dużą dawkę Iso E Super. Nigdy nie masz go dość. To jest jak narkotyk albo afrodyzjak”.

Najpierw zaczął eksperymentować, zwiększając dawki, aż w końcu stworzył zapach zawierający wyłącznie czystą molekułę. Tak powstał legendarny Molecule 01, który na każdym pachnie kompletnie inaczej — podobno jak feromony osoby, która go nosi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Molecule 01

Jestem przyzwyczajony do opowiadania o perfumach ze szczegółowym opisem wszystkich nut, ale Molecule 01 to tak naprawdę tylko Iso E Super, czyli niemal nieuchwytne suche drewno, zapach statyczny – coś, czego nie możesz zobaczyć ani zdefiniować, ale wiesz, że tam jest. Nie nagrzewa się ani nie zmienia, gdy go nosisz, ale przypomni ci o swojej obecności, gdy tylko przestaniesz o nim myśleć.

Tynan Sinks, Byrdie

Zapytaj kilka osób, jak pachną kultowe perfumy Escentric Molecule – nie powiedzą nic. Zapytaj innych, a będą mówić, że pachnie niesamowicie. I to z takim entuzjazmem, że możesz pomyśleć, że coś cię ominęło.

George Driver, Elle.com

Chyba żaden produkt, który nie jest robiony na zamówienie, nie będzie bardziej wyjątkowy. Podoba mi się, że Molecule 01 podkreśla to, co naturalne, zamiast coś dodawać. Działa inaczej niż większość perfum. Zapach ma „znikać” po rozpyleniu, a następnie „powracać” po około 15 minutach, łącząc się z twoimi feromonami. Dość trudno jest go wyczuć na sobie, ale na pewno zauważysz reakcje innych osób w swoim otoczeniu.

 Sarah Deluxe

#Galilu