Patchouli 24 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drewna suche, skórzana
Kod produktu: LELABO_ONLINE-patchouli
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Mimo że paczula jest jedyną z głównych przyczyn szoku zapachowego wywoływanego przez te perfumy, nie jest ona łatwa do zauważenia w tej formule. Swoją wyjątkowość i nieuchwytność zapach ten zawdzięcza dymnemu i skórzanemu charakterowi brzozy, który ogarnia cię już w pierwszych kilku sekundach. Na szczęście pojawia się odrobina wanilii, aby złagodzić świat stworzony przez ten zapach, dodając tym przejmującym zwierzęcym nutom spokoju, zmysłowości i delikatności. To zapach wypełniony niebezpieczeństwem dla tych, którzy lubią ryzyko…
Nuty Zapachowe
paczula, dziegieć brzozowy, styraks, wanilia, skóra

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

Opinie o Patchouli 24

Dymne, drzewne tony – świetnie dopełniają mężczyznę. Jednak w ogóle nie mogłem wybrać odpowiednika tych perfum. Delikatna słodycz wanilii w bazie sprawia, że dymne nuty nie są przytłaczające. Patchouli 24 bardzo różni się od typowego słodkiego, kwiatowego zapachu, jakiego być może się spodziewasz.

Alex Burchell, Licorne Magazine

#Galilu