Patchouli Magnetik ekstrakt perfum

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: CRI-Patchouli Magnetik
120,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Ucieczka w tropiki. Splątane gardenie. Dzika plumeria. Biała brzoskwinia, ciemne chmury, mleczne drzewo sandałowe. Grom. Kropelki żywicy benzoesowej, elektryzująca paczula. Noc pełna błyskawic.

"Szósta rano: farma paczuli, pianie koguta. Obok mnie starszy człowiek pali suszone zioła pod burzą barwnych kwiatów plumerii. Świeci słońce. Słychać ryk silnika - to motocykl. Jedziemy w błocie, przejeżdżamy drewniany most, który niepokojąco chwieje się nad wodą. Ostre zakręty zapierają dech w piersiach. Naszym oczom ukazują się plantacje paczuli. Ciemnozielone liście schną na wolnym powietrzu. Nagle zrywa się wiatr. W oddali ciemnieje niebo. Wyładowania elektryczne. Liście wirują. Burza, która wydawała się tak odległa, w moment dociera do nas. Huk grzmotów. Jedna kropla, dwie krople... Gwałtowna ulewa. Zapada noc i trwa w tej obezwładniającej wilgoci. Deszcz nie odpuszcza nawet na chwilę; błyskawice przecinają niebo aż do wczesnych godzin porannych. Patchouli Magnetik." - Thibaud Crivelli, założyciel Maison Crivelli

Składniki
Biała brzoskwinia, gardenia, Givaudan captives (substancje zapachowe produkowane wyłącznie przez Givaudan), paczula, drewno sandałowe, żywica benzoesowa, koncentrat waniliowy (wegański ekstrakt perfumeryjny)
Nuty Zapachowe
gardenia, biała brzoskwinia, paczula, benzoina - absolut, drzewo sandałowe, wanilia - absolut, skóra

O marce Maison Crivelli

 

Maison Crivelli to francuski dom Haute Parfumerie, który został założony przez Thibauda Crivelli w 2018 roku. Zgodnie z myślą, że piękno kryje się w zaskoczeniu, w każdej kreacji twórca marki dzieli się wspomnieniem nieoczekiwanego odkrycia surowca perfumeryjnego: degustacją absyntu w świetle zorzy polarnej, spalonego drzewa sandałowego na zboczach wulkanu, spacerem nad morzem wśród owianych bryzą pól róż… Zapachy, kolory, dźwięki, smak i faktury — wszystko to prowadzi do zwolnienia i pobudzenia wszystkich zmysłów, co przekłada się na osobiste odkrycie perfum. A te zaskakują kontrastami i nowoczesnością.

Perfumy są wytwarzane we Francji z zachowaniem integralności produkcji. Cylindryczne butelki, zakończone niepolerowaną zakrętką ze znalu, na której wybity jest monogram Maison Crivelli, umieszczane są w ręcznie robionych pudełkach bez plastiku.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Thibaud Crivelli dla Galilu