Sale Gosse woda kolońska

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, cytrusowa
Kod produktu: FM-Sale Gosse
1 292,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Ten zapach to oda do niegrzecznych dzieci i złego zachowania: gryzmołów na tablicy, intryg i figli. Petitgrain, neroli, bergamotka i rozmaryn wzbogacone o fiołki i truskawki, które odgrywają tu role uroczych urwisów. Dzięki tej kompozycji można znów poczuć smak gumy balonowej, słodyczy, których już nie ma, a także… uniknąć kary nawet za największe psoty.

Nos: Fanny Bal 

Składniki

Nuty głowy: olejek neroli, bergamotka, petitgrain
Nuty serca: absolut narcyza, róża, fiołek
Nuta bazy: piżmo

Nuty Zapachowe
Głowa

neroli, bergamotka, petitgrain

Serce

narcyz (absolut), róża, fiołek

Baza

piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Sale Gosse

Guma balonowa ma w sobie dziwną słodycz, a każdy jej kawałek jest pokryty pudrem. Zapewnia rodzaj osłabionego akordu cukierkowego. Cukierek fiołkowy jest znacznie wyrazistszy w swojej słodyczy, ponieważ prawie czuję krystaliczność pokrywającego go cukru. Kiedy guma łączy się z cukierkiem, w moim odczuciu tworzy inny akord. Jest taka guma do żucia o smaku fiołka C. Howard's. W czasach mojego dzieciństwa można ją było kupić w pobliskiej aptece. Ostatnie nuty Sale Gosse są echem tego zapachu.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu