The Moon woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: FM-themoon
2 340,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Podniebny romans.

W krajach Bliskiego Wschodu tempo życia nadaje głównie Księżyc. Jego ulotna sylwetka oznacza zarówno początek, jak i koniec uroczystości świątecznych. W języku arabskim zwrot „mój księżycu” często spotyka się w romansach: wyraża uwielbienie, podziw dla urody i wieczne poświęcenie dla ukochanej osoby. 

W kompozycji tego zapachu ciepłe bogactwo aromatów róży, oud i kadzidłowca spotyka się z zaskakującą obfitością dojrzałych czerwonych jagód. To subtelne nawiązanie do aromatyzowanego, owocowego tytoniu, palonego w sziszy: specjalności regionu. Czerwona porzeczka i malina dodają całości słodyczy i koloru.

To adoracja księżycowego nowiu.

W celu zamówienia próbki prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

Nuty Zapachowe
Głowa

malina, liczi, szafran

Serce

kadzidło frankońskie, turecka róża

Baza

oud, skóra

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o The Moon

The Moon to wizja młodszego perfumiarza, myślę, że może spodobać się także młodszej publiczności. Ma wszystkie cechy arabskich perfum, z oudem, różą, skórą i szafranem, ale jest tu też inspiracja „francuska” - orzeźwiająca nuta czerwonych owoców. Dla mnie ważne było, aby owoce były wyczuwalne nie tylko w nucie głowy i błyskawicznie zanikały, chciałem, aby ta figlarność owoców była naprawdę długotrwała.

Julien Rasquinet, Vogue

#Galilu