The Night woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: FM-the night
3 990,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

The Night to pierwsza kompozycja Dominique’a dla Editions de Parfums Frédéric Malle, oddająca zapachy Bliskiego Wschodu. W tej części świata „noc” oznacza znacznie więcej niż tylko porę chłodu na pustyni: to również pora miłości i pora gwiazd wypełniających Drogę Mleczną. Al-Lail same w sobie są naturalnie wonnym światem.

W przeciwieństwie do perfum zwanych Oud, które w najlepszym wypadku, jeśli w ogóle, zawierają jedynie ślad tego cennego surowca, The Night zbudowane są z niespotykanej ilości indyjskiego Oud, który Dominique zmieszał z obfitą dozą róży tureckiej i bursztynu. 

Al-Lail to niewątpliwie najcenniejsze perfumy na świecie.­

The Night, bez wątpienia perfumy o największej ilości naturalnego Oud, zostały stworzone przez Ropiona w zgodzie z jego nietuzinkowym wyrafinowaniem i encyklopedyczną wiedzą specjalistyczną. Jak zawsze w Editions de Parfums Frédéric Malle, cena tego zapachu jest proporcjonalna do kosztu jego wykonania. To wierne odzwierciedlenie niezrównanego bogactwa The Night.­­­

Składniki

róża damasceńska, amber, oud

Nuty Zapachowe
Głowa

turecka róża, szafran

Serce

cynamon, oud ( w 100% naturalna żywica drzewa agarowego)

Baza

piżmo, czystek labdanum, drzewo sandałowe,kadzidło frankońskie

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o The Night

The Night ma wprost absurdalną trwałość – utrzymuje się aż 24 godziny. Pozostawia również wyraźny ślad. Te perfumy należy nosić wśród ludzi, którzy lubią zapachy. Wiele osób dowie się dzięki The Night, że to, co zawsze uważały za oud, było czymś innym. Wyobrażając sobie te reakcje, ciągle słyszałem w głowie Micka Jaggera śpiewającego pierwsze słowa „Sympathy for the Devil”. Ci, którzy wytrwają, zostaną nagrodzeni doświadczeniem oud niepodobnym do niczego testowanego wcześniej.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu