pl en
Koszyk0

Marki

od
do

 

Marka Aether [Etε: r] bierze swoją nazwę z klasycznej łaciny i starożytnej greki: Αἰθήρ / Aithếr / od αἴθω / aíthô „palić” / spiritus aethereus / aithêr „czyste powietrze, eter” (Encyclopédie i Encyclopædia Britannica, hasło „ether”).

AETHER, nowa biblioteka zapachów, jest jak reakcja chemiczna, która rozpala wyobraźnię i gasi smutki w sercu. Autorzy postanowili odejść od ograniczonego konformizmem i realizmem myślenia, które zdominowało perfumerię. W rezultacie powstała nowoczesna farmakopea dla miłośników przygód, lubiących uczucie zaskoczenia i olśnienia oraz ceniących sobie kreatywność.

Twórcy marki postanowili złożyć hołd molekułom syntetycznym – czują do nich chemię. Elementarne molekuły – będące nicością w skali wszechświata – przeistoczyły się w zapachowe kamikaze i wybuchają abstrakcją osobliwości w każdej z kompozycji. Te perfumy są jak piękny nieznajomy. Przyzwyczajeni do typowych nut zapachowych nie mamy początkowo czego się uchwycić, ale pierwsze wrażenie zaskoczenia szybko ustępuje emocjom w czystej postaci.

  • Brak produktów odpowiadających zapytaniu.