Zwroty i reklamacje

Możesz zrezygnować z zamówienia kupionego w naszym sklepie internetowym w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Prawo do zwrotu jest liczone od dnia dostarczenia zamówienia. Pamiętaj, zwracane artykuły muszą być w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu w niezmienionym stanie.

Prawo do reklamacji z kolei przysługuje Ci jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań lub będzie uszkodzony.

Jak dokonać zwrotu

Krok 1: Wypełnij formularz zwrotu, który możesz pobrać TUTAJ. Prześlij go na adres [email protected] lub wydrukuj i dołącz do paczki ze zwracanym produktem.


Krok 2: Wyślij nam produkt na adres  Galilu, ul. Stępińska 22/30 lokal 311, 00-739 Warszawa, razem z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Ty pokrywasz koszty przesyłki, ale możesz także dostarczyć zamówione produkty do jednego z naszych sklepów stacjonarnych w terminie 14 dni od daty zgłoszenia i przesłania formularza zwrotu na nasz adres e-mail. Produkty zostaną przekazane do naszego magazynu zewnętrznego, gdzie zwrot zostanie rozpatrzony.

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do paczkomatu oraz przesyłką pobraniową. 


Krok 3: Jeżeli produkt kwalifikuje się do zwrotu otrzymasz zwrot pieniędzy w terminie 14 dni lub, jeśli wolisz, wymienimy go na inny produkt lub bon upominkowy o tej samej wartości. Środki za zakupy zostaną zwrócone na wskazane w formularzu konto bądź za pośrednictwem metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

Jak dokonać reklamacji

Krok 1: Wypełnij formularz reklamacyjny, który możesz pobrać TUTAJ. Prześlij go na adres [email protected] razem ze zdjęciami produktu.

Krok 2: Reklamowany produkt odeślij na adres Galilu, ul. Stępińska 22/30 lokal 311, 00-739 Warszawa razem z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Przygotujemy dla Ciebie opłaconą etykietę zwrotną, którą wyślemy na podany adres mailowy. Możesz także dostarczyć nam reklamowane produkty do każdego sklepu stacjonarnego w terminie 14 dni od daty wysłania formularza.

Krok 3: Jeżeli produkt kwalifikuje się do reklamacji wymienimy go na nowy lub otrzymasz zwrot pieniędzy w terminie 7 dni od pozytywnie rozpatrzonej reklamacji. Pieniądze zwrócimy Ci na wskazane w formularzu konto, bądź tą samą metodą, jaką zostało opłacone zamówienie.