pl en
Koszyk0

Marki

od
do


 

Sue Beechey i Geraldine Howard od ponad 40 lat tworzą aromaterapeutyczne produkty najwyższej jakości. Tajemnica międzynarodowego sukcesu brytyjskiej marki leży w jakości olejków eterycznych i ich stężeniach . Naturalne składniki są starannie selekcjonowane, a następnie ręcznie łączone - w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Niezależnie od tego, czy szukasz ukojenia, dodatkowej porcji energii, czy rozluźnienia, produkty Aromatherapy Associates spełnią Twoje oczekiwania, integrując ciało, umysł i zmysły. W pełnej gamie produktów znalazły się olejki do kąpieli, olejki do twarzy, kremy do pielęgnacji ciała i twarzy oraz esencje do inhalacji i rozprowadzania w kominku. 

 

Warynia: Aromatherapy Associates to pierwsza z marek, które nam zaufały. Sue i Geraldine zgodziły się z nami pracować, kiedy dopiero planowałyśmy stworzenie GaliLu. Właśnie dlatego darzymy superskuteczne produkty tej firmy szczególnym sentymentem.

 

Agnieszka: Uwaga, olejki w tych kosmetykach są naprawdę bardzo stężone! Można je łatwo przedawkować, dlatego należy przestrzegać sposobu użycia. Produkty Aromatherapy Associates wykorzystywane są w najlepszych spa na całym świecie, w tym w warszawskim gabinecie GaliLu.

Pokaż więcej