pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Przez wieki kobiety z plemion Keczua i Szuar wędrowały głęboko w amazoński las deszczowy, aby przygotowywać niezwykle mocny, uzdrawiający olejek, który nazywały Rahua (czyt. ra-ła), wierząc, że to jemu zawdzięczają  grube, falujące, błyszczące włosy.

Niesamowite działanie olejku Rahua można wyjaśnić badając jego strukturę cząsteczkową. W odróżnieniu od innych olejków roślinnych, które po prostu pokrywają łodygi włosowe, niezwykle małe cząsteczki oleju Rahua wnikają głęboko w korę włosa, wiążąc i naprawiając jego strukturę i jednocześnie wygładzając kutikulę tworzącą włos.

Obecnie Amazon Beauty stosuje olejek Rahua jako sztandarowy składnik kolekcji kosmetyków do włosów Rahua. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w  przyjaznym środowisku i sprzyjającym zrównoważonemu rozwojowi projekcie współpracy z kobietami z plemion amazońskich Waorani, Aczuar, Kiczua, Keczua i Szuar. Amazon Beauty podziela ich szacunek dla lasu deszczowego i rodzimej kultury plemiennej. Stosowane przez nas olejki Rahua i Ungurahua są pozyskiwane przez osoby z tych plemion w zgodzie z tradycjami przekazywanymi im od pokoleń.

Najwspanialszy sekret piękna z lasów amazońskich może teraz należeć do Ciebie dzięki luksusowej kolekcji Rahua do pielęgnacji włosów, zawierającej w 100% naturalne składniki, dające niewiarygodne, zachwycające rezultaty.