Baudelaire woda perfumowana

Kod produktu: byr - baudelaire
0,00 zł 0,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Charles Baudelaire to francuski pisarz - poeta wyklęty. Nie dziwi wobec tego fakt, że zapachowa interpretacja Byredo niesie tak duży ładunek emocji. Mrok i niespotykany żar tej kompozycji stanowią o jej sile, kiedy wiatr świeżych przypraw migocze w ogniu palonych żywic. Gdy ciężki akord skórzany ciągnie zapach ku dołom ambry i paczuli, to kadzidło frankońskie wzbija się w stronę nieba. Baudelaire trwa w idealnej równowadze, gdzie sacrum i profanum zdają się tworzyć nierozerwalną całość.

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu