Dans Tes Bras woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, piżmowa, drewna suche
Kod produktu: FM - dans tes bras
1 340,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda toaletowa
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Dans Tes Bras – Maurice Roucel. Dans Tes Bras to głęboki i trwały zapach ciepłej skóry, w którym wyraźnie zaznaczają się słone akcenty. Na kompozycję, stworzoną przez Maurice'a Roucela, złożył się kaszmeran, drzewo sandałowe, piżmo i paczuli, wzbogacone salicylami i kadzidłem. Miękkości Dans Tes Bras dodaje heliotrop oraz akord fiołków. To intymny i głęboko zmysłowy, wyrafinowany zapach. Prawdziwa esencja perfum.
Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, goździk, fiołek, jaśmin

Serce

drzewo sandałowe, paczula, kadzidło, piżmo

Baza

heliotrop, białe piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Dans Tes Bras

Piżma są bardziej kosmetyczne czy też funkcjonalne, ale wnoszą czystość i rozgrzewają. Jak pachnący balsam do ciała, który utrzymuje się na ciepłej skórze 12 godzin po nałożeniu – coś, co czujemy tylko wtedy, gdy kogoś przytulamy. Tak pachnie skóra kobiety dbającej o higienę, przed kolejną kąpielą.

Victoria, EauMG

#Galilu