Delhi świeca zapachowa 260 g

Kod produktu: ADV008
375,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Nasza riksza przeciska się wąskimi uliczkami Starego Miasta. Atmosfera jest apatyczna. Nagle nozdrza uderza mieszanina zapachów tysięcy przypraw. Betel, styraks, piżmo, mirra. Szare powiewy przydymionej wanilii. Papierosy ziołowe i eukaliptus.


Kolekcja świeczek marki Astier de Villatte porywa w baśniową podróż do krainy zapachu. Świeczki wytwarzane są w warsztacie na południu Francji przez mistrza świecarza – specjalisty od wytwarzania wosku. Wosk zastosowany w świeczkach Astier de Villatte jest jedyny w swoim rodzaju: w 100% naturalny, wolny od parafiny, produktów przemysłu petrochemicznego i GMO. Jest niezwykle miękki i elastyczny, co dowodzi jego niezrównanej czystości.

Knoty natomiast są dostosowane do typu zapachu świeczki. Wykonane są z czystej bawełny i gwarantują spalanie świeczki bez pozostałości przez 60 do 70 godzin Szklane flakony, zdobione małymi bąbelkami powietrza, powstają w Toskanii. Każdy jest unikatowy. Etykiety i opakowania świeczek są drukowane przez ostatniego zecera Francji, Monsieura Huin. Przez dziesięciolecia jego zecernia na przedmieściach Paryża zajmowała się wyłącznie tomikami poezji i powieściami słynnych autorów, korzystając z niesamowitej i obecnie niemal całkowicie zapomnianej sztuki składu ręcznego.

Sposób użycia
Podczas pierwszego użycia palić świeczkę przynajmniej jedną godzinę, aby zapewnić równomierne spalanie. Następnie każdorazowo palić przez 2-3 godziny, aby cieszyć się esencją zapachu. Po użyciu warto przyciąć i, w razie potrzeby, wyśrodkować knot, aby świeczka równo się spalała, a flakon nie zakopcił.

O marce Astier de Villatte

 


Marka z rzemieślniczym zacięciem. Jej założyciele, Ivan Pericoli i Benoît Astier de Villatte, wytwarzają ceramikę zgodnie z tradycyjnymi XIX-wiecznymi metodami — każdy wyrób jest dzięki temu ponadczasowy i niepowtarzalny. Na ceramice jednak nie koniec! W 2008 roku para przyjaciół zaprosiła do współpracy wybitne “nosy”: Emilie Mazeaud i Françoise Carona (gwiazdę japońskiego domu perfumeryjnego Takasago). Tak powstała linia wód kolońskich, kadzideł i świec zapachowych. Te ostatnie zasługują na szczególne wyróżnienie — każdy knot (z czystej bawełny) dostosowany jest do danej kompozycji, zaś szklane naczynia, zdobione niewielkimi bąbelkami powietrza, powstają w staroświeckim warsztacie w Toskanii. Etykiety i kartonowe opakowania drukuje jeden z ostatnich zecerów Francji — Monsieur Huin.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu