Divine Vanille woda perfumowana wkład 150 ml

Kod produktu: ESSE061
455,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Wkład umożliwiający ponowne uzupełnienie flakonu Divine Vanille o pojemności 100 ml.

UWAGA: Produkt "150 ML WKŁAD NOWOŚĆ" nie jest flakonem z atomizerem. Wkład uzupełniający (tzw. refill) służy do uzupełniania uprzednio zakupionych flakonów Essential Parfums; pasuje wyłącznie do 100 ml flakonów przystosowanych do uzupełnianiaFlakony przystosowane do uzupełniania są oznaczone na pudełku napisem "RECHARGEABLE / REFILLABLE" (u nas dostępne od lipca 2023). Nie posiadając pudełka, rozpoznamy je po tym, że po zdjęciu korka będziemy w stanie bez użycia większej siły odkręcić atomizer (tak, jak byśmy odkręcali zakrętkę butelki); jeśli napotykamy wyraźny opór, flakon pochodzi jeszcze z partii bez możliwości uzupełniania. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie tego przed dokonaniem zakupu wkładu.

Sposób użycia

Instrukcja obsługi

Krok 1: Zdejmij korek i odkręć atomizer flakonu przystosowanego do uzupełniania.

Krok 2: Butelka uzupełniająca zaprojektowana jest tak, że nie musisz jej uprzednio przygotowywać, po prostu włóż szyjkę do flakonu i przekręć kilka razy, aż usłyszysz kliknięcie. Butelka uzupełniająca napełni flakon odpowiednią ilością samoczynnie dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu auto-stop. Uzupełnianie zapachu możesz również zakończyć w wybranym momencie, np. w 1/3 flakonu — wystarczy przekręcić butelkę uzupełniającą w przeciwną stronę. Kliknięcie to znak, że butelka jest szczelnie zamknięta. Teraz możesz bezpiecznie ją wyjąć i schować do kolejnego uzupełniania (pojemność wkładu to 150 ml).

Krok 3: Włóż i zakręć dokładnie atomizer. Gotowe!

Nuty Zapachowe

szałwia, cynamon, czarny pieprz, osmantus, kadzidło, wanilia, fasolka tonka, benzoina, paczula

O marce Essential Parfums

 

 

Marka jest prekursorem tzw. świadomego perfumiarstwa, które zamiast marketingu na podium stawia ochronę naturalnych zasobów, dbanie o środowisko i uczciwą współpracę z lokalnymi społecznościami przy pozyskiwaniu składników perfum.

“Naszym priorytetem jest zapach sam w sobie, a nie jego otoczka (dekoracyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które często wprowadzają zamęt do świata perfum). Jeśli chodzi o same składniki, prostota to najwyższy poziom wytworności, dlatego skupiamy się na cennej garstce naturalnych substancji, unikając kakofonii ich syntetycznych substytutów. Zapach powinien mówić sam za siebie” — głosi manifest właścicieli.

Od siebie dodamy, że to kompozycje naturalne, pełne światła, raczej lekkie i nieskomplikowane, ale zdecydowanie z klasą.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu