L'air des alpes suisses woda perfumowana 50 ml

Grupa olfaktoryczna: aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: TR28
665,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Zapach LAiir Des Alpes Suisses tworzony i rozlewany jest w Szwajcarii, a jej zapach oddaje hołd pięknu szwajcarskich gór. Nuty głowy, świeże jak górski wiatr, owiewający ostre, granitowe szczyty, zimne jak powiew znad lodowca i gorzkie jak alpejskie zioła. Nuty serca, świeże, zielone i lekko korzenne. Rzadkie kwiaty, takie jak czerwona lilia górska, rozkwitają na soczystych łąkach, roztaczając wokół zapach pudru, zieleni i przypraw. A inspiracją dla słodkich, ambrowych nut bazy były alpejskie lasy, porastające urwiste zbocza górskie: ciepło drewna, modrzewi i buczyny, i ogrzana na słońcu gleba.

Nuty Zapachowe
szara ambra, fasolka tonka, jodła, suszone igły sosnowe, brzoza, lilia, orchidea, tymianek, bazylia, sekwoja, gałka muszkatołowa, górska lawenda, żywica drzewa cytrynowego

O marce Tauer

 

 

Najpierw zrobił 20 butelek perfum dla przyjaciela właściciela sklepu z marokańskim rękodziełem. Tak powstała kompozycja Le Maroc Pour Elle, osnuta wokół motywu róży i jaśminu. Wtedy jeszcze, w 2005 roku, mało kto spodziewał się, że Andy Tauer, szwajcarski perfumiarz, stanie się jednym z największych zapachowych wizjonerów XXI wieku. Andy Tauer tworzy zapachy z miłości i pasji, łamie skostniałe schematy, staje po stronie nieograniczonej kreatywności. W każdej butelce sygnowanej jego nazwiskiem zamknięta jest historia nowych zapachowych światów, a samo tworzenie perfum jest dla niego odkrywaniem nieznanego.

Niezwykłe kompozycje Tauer Perfumes dostępne są zaledwie w kilku miejscach na świecie.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu