Edycja Limitowana

Mini Set EDP 5 x 8 ml

Kod produktu: BYR518
769,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

W tym sezonie świątecznym ciesz się drobnymi chwilami dzięki Les Miniatures - zestawowi pięciu charakterystycznych zapachów Byredo o pojemności 8 ml.

Zestaw zawiera:

  • Rose of No Man's Land
  • Bal d'Afrique
  • Blanche
  • Mojave Ghost
  • Gypsy Water

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Byredo przedstawia szwedzki folklor

W tym sezonie świątecznym Byredo prezentuje krajobraz szwedzkiego folkloru wypełniony wspomnieniami założyciela i dyrektora kreatywnego Bena Gorhama. Fantazyjne opowieści tworzą zaczarowany świat, który przywołuje bezcenne, choć nieco niewyraźne wspomnienia z dzieciństwa, wzmacnia emocjonalny związek ze świątecznymi tradycjami oraz inspiruje zupełnie nowe zwyczaje.

Ilustracje Johna Bauera, jak gobelin wspomnień w moim umyśle, łączą tradycje i zachwyt z dzieciństwa. Jego prace oddają istotę szwedzkiego folkloru splecionego z nieokiełznanym pięknem natury.

Ben Gorham, założyciel i dyrektor kreatywny Byredo

#Galilu