Moon Carnival woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: VP-Moon Carnival
1 199,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Zakochał się w tancerce. Jej złocista skóra miała aromat marakui i tuberozy. Wprost uwielbiała ten kwiat. Przemierzył więc pół świata, aby zgromadzić wystarczającą ilość płatków tuberozy do wyściełania całej powierzchni księżyca. Przez siedem dni i siedem nocy księżyc roztaczał czarujący aromat gruszki, paczuli, ambroksanu, irysów i piżma na cały wszechświat.
Nuty Zapachowe
Głowa

gruszka, paczula

Serce

Ambroxan, tuberoza

Baza

irys, piżmo

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Moon Carnival

Perfumiarz Jerome Epinette poddał tuberozę, nutę o uwodzicielskich konotacjach, tropikalnej metamorfozie. Zestawienie bogactwa i głębi zapachu kwiatu z cierpkością marakui i stonowaną wetywerią sprawia, że perfumy są pełne pasji.

Janelle Okwodu, Vogue

#Galilu