Smoke Show woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drewna suche
Kod produktu: VP-Smoke Show
839,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Światła reflektorów, przydymione pomieszczenia, wyraziste brzmienie saksofonu: ta kompozycja przywołuje naenergetyzowaną duchowość gatunku muzycznego, który podbił serca słuchaczy na całym świecie. Skóra i róża grają dziś solówki, a akompaniują im drzewo agarowe, wetiwer i szafran.

Nuty Zapachowe
Głowa

różowy pieprz, szafran

Serce

róża, skóra

Baza

drzewo cedrowe, oud, wetiwer

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Smoke Show

Jeśli jesteś fanem jazzu, możesz sobie wyobrazić, co Harlem Renaissance oznacza w muzyce - wszystkie wielkie nazwiska pośród skórzanych foteli i whisky.

Jan Vilhelm Ahlgren, Savour Experience

#Galilu