The Oud Affair woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: VP-The Oud Affair
839,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Ava Gardner i Luis Miguel Dominguin. Aktorka i torreador. Burzliwy i pełen pasji romans, rozgrzewany tysiącem słońc, owiany oszałamiającym zapachem dzikiego miodu, masła imbirowego i liści tytoniu oraz ciepłem agaru i czarnej wanilii.
Nuty Zapachowe
Głowa

dziki miód, imbir

Serce

tytoń

Baza

oud, wanilia

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o The Oud Affair

Zapachy z oudowe są wspaniałe, ale praca z nimi może być trudna i kłopotliwa. Drewno agarowe, „oudowy” element tego zapachu, ma w sobie aspekt animalny, co czyni go fascynującym, ale wystarczy jeden błąd i dominująca staje się cierpkość.

Jan Vilhelm Ahlgren, NST Perfume

#Galilu