1996 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: BYR - 1996 woda perfumowana
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Perfumy 1996 to przeniesienie na język zapachu zdjęcia wykonanego w tamtym roku przez czołowych fotografów mody, Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. Wizerunek małej dziewczynki, Kirsten, będącej ucieleśnieniem piękna i niewinności, jednocześnie wzbudza niepokojące konotacje – dziecko ma pomalowane usta i ekstatyczny wyraz twarzy. Aby zawrzeć te koncepcje w zapachu twórcy nadali mu mroczny, ambrowy charakter, dodając pięknych nut fiołka, irysów i jagód jałowca.

Nuty Zapachowe
Głowa

jałowiec, różowy pieprz

Serce

fiołek, skóra, irys

Baza

paczula, czarna ambra, wanilia

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o 1996

Te perfumy można określić jako mgiełkę pełną sprzeczności. Ciepła, otulająca baza z ambry, wanilii i subtelnej, ziemistej paczuli jest tu skontrastowana z nutami jałowca i czarnego pieprzu. To połączenie z pewnością nie będzie przypominało wam niczego, co wąchaliście wcześniej. Idealne dla osób, które szukają zapachu stanowiącego manifest.

Viola Levy, Independent

#Galilu