301 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: BP-301
139,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

301: drzewo sandałowe / ambra / kardamon  Nos: Nathalie Koobus

Tę złożoną, drzewną kompozycję otwierają korzenne, orientalne nuty głowy. Ustępują one miejsca miękkiej, gorącej i oszałamiającej esencji drzewa sandałowego w sercu zapachu i pozostawiającemu długi ślad zapachowy aromatowi drewna beczki do sezonowania whisky.

Kompozycja własna:

Zapachy Bon Parfumeur zostały tak pomyślane, że można je ze sobą łączyć, tworząc własne kompozycje. Dla odświeżenia sugerujemy połączenie z 001, a połączenie z 201 da kompozycję bardziej owocową.

 

Składniki
  • Nuty głowy: cyprys, kmin, ylang ylang, tymianek, kardamon
  • Nuty serca: jaśmin, kokos, cedr
  • Nuty bazy: drzewo sandałowe, benzoin, paczuli, ambra
Sposób użycia
Spryskać ciepłe miejsca na ciele, takie jak wnętrze nadgarstków, szyja, obszar za uszami czy wnętrze łokci, aby zapach mógł utrzymać się dłużej.
Nuty Zapachowe
Głowa

cyprys, kumin, ylang-ylang, tymianek

Serce

jaśmin, kokos, drzewo cedrowe

Baza

drzewo sandałowe, paczula, benzoina

O marce Bon Parfumeur

 

Zamysł jest taki, żeby się bawić (w perfumiarza). Śmiało łączyć zapachy, nie trzymać się kurczowo jednego, po prostu próbować, próbować i jeszcze raz próbować, czemu sprzyjają i korzystne ceny (od 170 zł), i mnogość możliwości (ponad dwadzieścia kompozycji z dziesięciu grup olfaktorycznych).

Każda linia ma inny kolor i numer — odcień wskazuje grupę, a cyfry pozwalają łatwo odszukać wybrany zapach. Kolejna wskazówka to trzy główne nuty wypisane na każdej etykiecie. Na przykład 801 (z grupy kwiatowej) to przede wszystkim peonia, lotus i bambus, jednak w połączeniu z 602 (z grupy drzewnej), w którym dominują pieprz, cedr i paczula, nabiera bardziej wytrawnego, ziemistego, ciemnozielonego charakteru. I można tak bez końca!

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Sorhab Chitan prezentuje Bon Parfumeur

Opinie o 301

Korzenne, orientalne nuty głowy wciągną cię w drzewną głębię tego zapachu. Miękka, zmysłowa, odurzająca esencja drewna sandałowego znajduje się w sercu tej kompozycji, a intensywna nuta starej beczki po whisky zostaje z nami na dłużej.

The Hambledon

#Galilu