Cuir woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: skórzana, aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: MN-Cuir
455,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Uderza zapowiedzią galijskiego dymu, ale szybko staje się zapachem prażonych przypraw i słodkiego absyntu, by następnie oddać zapach skóry. Doskonale balansując między zapachem torby użytkowej i luksusowej, zapach skóry jest niemal cielisty w swej głębi. W dzisiejszych czasach bezpiecznych zapachów i beztłuszczowego życia, oto zapach po dzikiej stronie natury. Wymarzony dla mężczyzny. A dla kobiety? Można jedynie powiedzieć: Cuir jest bezlitośnie szykowny.

Nuty Zapachowe
Petitgrain, kardamon, absynt, skóra, jałowiec, kastoreum

O marce Mona di Orio

 

 

“Jedną z najważniejszych cech kompozycji, które tworzę, jest światło. Uwielbiam bawić się zapachami tak, jak malarz bawi się światłocieniem. Nuty głowy są jasne i pełne blasku, nuty serca pełne refleksów, a nuty bazy osadzone w mroku” tak Mona di Orio opowiadała o swojej filozofii tworzenia perfumiarskich arcydzieł. Na jej pracę i myślenie o zapachach wpłynęło niewątpliwie klasyczne wykształcenie, erudycja i ponad piętnastoletni staż u jednego z największych autorytetów perfumiarstwa Edmunda Roudnitski.

To zapachy, których nie da się zapomnieć, a tym bardziej podrobić czy zastąpić. Unikalne, wielowątkowe, pełne głębi. Jest w nich pokora wobec surowca i zmysłu węchu, prawdziwa pasja i coś niezwykle rzadkiego i trudnego do nazwania — pewnie dlatego tak poruszającego.

Mona di Orio zmarła nagle w 2011 roku. Jej dzieło kontynuuje Jeroen Oude Sogtoen.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Mona di Orio

#Galilu