Nowość

Hito perfumy w olejku roll-on

Kod produktu: WAIT-Hito roll-on
205,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Hito uwalnia się i przekracza naturę czystego doświadczenia ludzkiego ducha.

Perfumy są wyrazem duszy, melodią złożoną z aromatycznych nut, harmonijnie połączonych, by podnosić na duchu i uwolnić umysł; promują stan medytacyjny i podnoszą witalność.

Natura nas inspiruje swoimi wspaniałymi nutami.

Hito to perfumy składające się z naturalnych olejków eterycznych ekstrahowanych z roślin za pomocą destylacji parą wodną, podczas gdy absoluty są uzyskiwane z płatków kwiatów techniką enfleurage. Wszystkie surowce są ściśle wyselekcjonowane, a łańcuch dostaw jest certyfikowany.

Składniki

Butelki, pudełka i nakrętki marki WA:IT są produkowane we Włoszech. Oprócz tego, że pudełka w pełni nadają się do recyklingu i ulegają biodegradacji, posiadają certyfikat FSC, co oznacza, że wszystkie użyte surowce pochodzą z upraw leśnych. Szklane butelki i drewniane nakrętki w pełni nadają się do recyklingu. Etykiety papierowe są w 100 proc. wolne od drzew i w całości poddawane recyklingowi, aby oszczędzać energię i chronić drzewa, a etykiety perfum HITO są wytwarzane z alg z laguny weneckiej, których rozprzestrzenianie się zagroziłoby delikatnemu ekosystemowi laguny - marka wykorzystuje bioodpady w celu ochrony środowiska.

Sposób użycia

Roll-on pozwala aplikować zapachy z niezwykłą precyzją w punktach, w których wyczuwamy puls. Możesz aplikować zapach na jeden z nich lub na wszystkie, w zależności od potrzeb.

Skronie: To świetne miejsce, by złagodzić stres.

Za uszami/szyja: Za uszami to najlepsze miejsce, aby zapach był wyczuwalny wokół, kiedy jesteś w ruchu.

Nadgarstki: Jeden z klasyków, twoje ramiona są w ciągłym ruchu, co uruchamia także twój zapach.

Nuty Zapachowe

cytrusy z Sycylii, yuzu, elemi, figa, zielone nuty, plumeria, piwonia, róża, czarna herbata Izumi, drzewo wiśniowe, drzewo cedrowe, białe piżmo

O marce WA:IT

 

 

WA:IT to symbioza dwóch kultur - japońskiej i włoskiej, ucieleśnienie dualizmu piękna, którego postrzeganie może się różnić, ale znaczenie jest takie samo. Włoskie wpływy przynoszą przekonanie, że piękno to życie i ciepło. Jak natura, która kwitnie latem i jak radość, która przenika nas, gdy siedzimy nad zapierającym dech w piersiach błękitnym, włoskim morzem, myśląc, zastanawiając się i znajdując siłę, by rozpocząć nowy proces twórczy.

Po japońskiej stronie znajduje się miłość do przemijalności rzeczy. Podobnie jak w naturze, wraz ze zmianą pór roku, coś się budzi, a coś zasypia. Można odnaleźć intymną i nieoczekiwaną przyjemność w siedzeniu nieruchomo i cicho w świętej japońskiej świątyni, w oczekiwaniu i poczuciu bycia częścią całości, która obraca się wokół natury.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu