Lil Fleur woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa, skórzana
Kod produktu: BYR-lilfleur
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Lil Fleur marki Byredo to zapach, który przywołuje świat młodzieńczych emocji. To bardzo złożona, wielonutowa kompozycja, która meandruje wśród ciepłych i ostrych akcentów, tak typowych dla tego okresu śmiałości i otwartości. Tutaj nie ma róży bez kolców, normą staje się słodka gorycz poznania prawdy o świecie i o sobie, przemieszana z napięciem i obawami. Świat kobiecy stworzony przez perfumiarza – mężczyznę – dla obu płci.

Pod wieloma względami Lil Fleur nawiązuje do tradycyjnego zapachu kwiatowego, lecz jego ostateczny charakter jest całkowicie nowoczesny. Wśród nut serca znajduje się świeża, roztańczona róża damasceńska, otulająca słodyczą i świetlistością. Jako symbol piękna i miłości, tajemniczości i jedności, stanowi dominujący ton w zapachu odtwarzającym świat dziewczyny. Nuty głowy, cassis i mandarynka, wydobywają z kompozycji świeżą, roziskrzoną melodię, jak igła na płycie winylowej. Ciepło szafranu łagodzi całość, łącząc się z akordem skóry, o bardziej męskim charakterze, który również zawarto w sercu zapachu. Jasne drewna, ambra i wanilia, tworzące bazę zapachu, stanowią bezpieczną kotwicę komfortu, dyskrecji i wysublimowania.

Nuty Zapachowe
Głowa

cassis, mandarynka, szafran

Serce

róża damasceńska, skóra

Baza

jasne drewna, ambra, wanilia

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu