Musc Ravageur hair mist 100 ml

Grupa olfaktoryczna: ambrowa
Kod produktu: FM196
630,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Mgiełka do włosów marki Frédéric Malle to lżejsza wersja naszych perfum, która owiewa włosy delikatnym i nieodpartym aromatem świeżości.

Magnetyzm piżma podkreśliono ambrą, wanilią, paczuli i drzewem sandałowym, całkowicie wykluczając nuty kwiatowe – gdy ta kompozycja pojawiła się po raz pierwszy w 2000 roku, wywołała prawdziwy skandal! Dziś zmysłowy zapach Musc Ravageur stał się klasykiem – to sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej wśród zapachów ambrowych i orientalnych.

Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, mandarynka, lawenda, cynamon

Serce

ambra, wanilia, piżmo

Baza

drzewo sandałowe, paczula

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

#Galilu