To My Father woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: ambrowa
Kod produktu: VP - To My Father
839,00 zł 671,20 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 839,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Odkryj To My Father, najnowszy zapach marki Vilhelm Parfumerie, stworzony przez perfumiarza Bertranda Duchaufoura. Ten zapach to akord whisky z silnie torfowymi fasetami wokół urzekających i potężnych naturalnych surowców, z delikatną miodową nutą, wnoszącą zmysłowość do całego zapachu.

Nuty Zapachowe
Głowa

gorzka pomarańcza, davana

Serce

Whisky, jałowiec, cabreuva

Baza

oud, dąb, skóra

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu