Vanille woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: ambrowa
Kod produktu: MN-Vanille
939,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Tworząc Vanille Mona di Orio, wyobrażała sobie romantyczną historię starego statku sprzed lat płynącego na Madagaskar lub Komory i wiozącego cenny ładunek: beczki rumu, pomarańcze, laski wanilii, ylang-ylang, goździk i drzewo sandałowe Łakomy, dymny i alkoholowy, z delikatnym aromatem pomarańczy kryjącym się w tle. Vanille jest Bateau Ivre doskonałej mieszanki nut, które opanują twoje zmysły swoją cielesnością.

Vanille uderza zapachem rumu i pomarańczy z dodatkiem goździków. Ambra i bób tonka podgrzewają mieszankę, a ylang-ylang dodaje ostrej słodyczy w połączeniu z bogatą wanilią. Drzewo gaiac dodaje zapach kadzidlanego dymu, a drzewne nuty wetywerii i sandałowca dają eleganckie zakończenie. Jednak prawdziwą gwiazdą jest wanilia, co nie powinno dziwić. Zamiast użyć waniliny, jednego z głównych składników wanilii, który może wydawać się pudrowy i cukrowy, Mona wykorzystała czystą wanilię. Przez chwilę - wśród eleganckiej harmonii nut - mięsista, zmysłowa kremowość otwartej laski wanilii uderza prosto w nos. Pyszne!

Składniki

gorzka pomarańcza z Brazylii, absolut rumu, olejek petitgrain, goździk, wanilia z Madagaskaru, tolu, drzewo gwajakowe, wetyweria, sandałowiec, ylang-ylang, bób tonka, skóra, piżmo, ambra

Nuty Zapachowe
gorzka pomarańcza z Brazylii, rum (absolut), petitgrain, goździki, wanilia z Madagaskaru, balsam tolu, drzewo gwajakowe, wetiwer, drzewo sandałowe, ylang-ylang, fasolka tonka, skóra, piżmo, ambra

O marce Mona di Orio

 

 

“Jedną z najważniejszych cech kompozycji, które tworzę, jest światło. Uwielbiam bawić się zapachami tak, jak malarz bawi się światłocieniem. Nuty głowy są jasne i pełne blasku, nuty serca pełne refleksów, a nuty bazy osadzone w mroku” tak Mona di Orio opowiadała o swojej filozofii tworzenia perfumiarskich arcydzieł. Na jej pracę i myślenie o zapachach wpłynęło niewątpliwie klasyczne wykształcenie, erudycja i ponad piętnastoletni staż u jednego z największych autorytetów perfumiarstwa Edmunda Roudnitski.

To zapachy, których nie da się zapomnieć, a tym bardziej podrobić czy zastąpić. Unikalne, wielowątkowe, pełne głębi. Jest w nich pokora wobec surowca i zmysłu węchu, prawdziwa pasja i coś niezwykle rzadkiego i trudnego do nazwania — pewnie dlatego tak poruszającego.

Mona di Orio zmarła nagle w 2011 roku. Jej dzieło kontynuuje Jeroen Oude Sogtoen.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Mona di Orio

#Galilu