Carnal flower body & hair oil 200 ml

Kod produktu: FM238
835,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Tuberoza jest prawdopodobnie najciekawszym przykładem kontrastującego zapachu występującego w przyrodzie. Ten piękny kwiat wydziela niemal zwierzęcy zapach, w magiczny sposób przenikający się z kwiatową świeżością. Wyrazistość kamfory – dzika i korzenna – połączona z mleczną słodyczą. Ta mistyczna równowaga zawsze fascynowała perfumiarzy. To doskonały zapach dla femme fatale.

Dominique Ropion potrzebował aż 18 miesięcy, aby stworzyć nowoczesną wersję tego motywu zapachowego, zdobyć „zapachowy Everest”, dostępny tylko najbardziej utalentowanym perfumiarzom.

Olejek do włosów i ciała Carnal Flower to nowa broń dla każdego, kto poszukuje magnetycznych, seksownych perfum, aby wabić ofiary w swoją sieć.Wystarczy rozgrzać kilka kropli w dłoni i wmasować w ciało, aby błyskawicznie przywrócić skórze miękkość. Po naniesieniu na włosy każdy kosmyk zyska niezrównany blask.

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Carnal Flower

#Galilu